Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Uğur Atılgan TAZOF ‘a katılan öğrencileri ödüllendirdi

Milli Eğitim Bakanlığı İle Tüm Zeka ve Akıl Oyunları Federasyonu (TAZOF) işbirliğiyle 03.03.2020 tarihinde Ankara’da Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya ilçemiz ilkokul ve ortaokullarından 8 öğrenci sınıf öğretmeni Yusuf İzzettin KELEK ve Serpil KELEK rehberliğinde katıldılar. Equilibrio Oyununda Zafer ilkokulu öğrencimiz Ecem Elif IŞILAK İl Üçüncüsü, Kulami oyununda Şehit Sercan Bulak İmam […]

11 Mart 2020 - 17:16 'de eklendi ve 314 kez görüntülendi.
Uğur Atılgan TAZOF ‘a katılan öğrencileri ödüllendirdi

Milli Eğitim Bakanlığı İle Tüm Zeka ve Akıl Oyunları Federasyonu (TAZOF) işbirliğiyle 03.03.2020 tarihinde Ankara’da Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya ilçemiz ilkokul ve ortaokullarından 8 öğrenci sınıf öğretmeni Yusuf İzzettin KELEK ve Serpil KELEK rehberliğinde katıldılar.
Equilibrio Oyununda Zafer ilkokulu öğrencimiz Ecem Elif IŞILAK İl Üçüncüsü, Kulami oyununda Şehit Sercan Bulak İmam Hatip Ortaokulu öğrencimiz Resul DEMİRSOY İl Üçüncüsü olarak dereceye girdiler.
Turnuvaya katılarak ilçemizi temsil eden tüm öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur ATILGAN tebrik ederek hediyelerini takdim etti. Ayrıca turnuvada emeği geçen tüm öğretmen ve idarecilere teşekkür etti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER