Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Erol Karaömeroğlu kaza yaptı

Makam aracının bir otomobile çarpışması sonucu kaza geçiren Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve kazaya karışan diğer 5 kişi hafif yaralandı. İlçemizde kaymakamlık yapmış olan Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’nun makam aracı, Ankara-Çankırı karayolu Ballıca mevkisinde seyir halinde ilerliyordu. Nurullah Çetinkaya yönetiminde olan Vali Karaömeroğlu’nun makam aracı, aynı yönde seyreden sürücüsü henüz öğrenilemeyen otomobille çarpıştı. 6 KİŞİ YARALANDI Kazada […]

22 Temmuz 2020 - 16:45 'de eklendi ve 1327 kez görüntülendi.
Erol Karaömeroğlu kaza yaptı

Makam aracının bir otomobile çarpışması sonucu kaza geçiren Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve kazaya karışan diğer 5 kişi hafif yaralandı.

İlçemizde kaymakamlık yapmış olan Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’nun makam aracı, Ankara-Çankırı karayolu Ballıca mevkisinde seyir halinde ilerliyordu.

Nurullah Çetinkaya yönetiminde olan Vali Karaömeroğlu’nun makam aracı, aynı yönde seyreden sürücüsü henüz öğrenilemeyen otomobille çarpıştı.

6 KİŞİ YARALANDI

Kazada Vali Karaömeroğlu’nun yanı sıra sürücü ve koruması ile diğer araçta bulunan 3 kişi, hafif şekilde yaralandı.

Yaralılar, sağlık ekiplerince Çankırı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

VALİNİN DURUMU İYİ

Vali Karaömeroğlu, yaptığı açıklamada sağlık durumun iyi olduğunu belirterek, “Kontrol amacıyla hastanedeyiz. Diğer yaralılara da geçmiş olsun diliyorum.” dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER